Rámové a ruční detektory kovů

Průchozí detektor kovů s širokými možnostmi využití. 33 zón pro snadnější dohledání kovového předmětu. Detektor první volby i pro Olympijské hry
Tento přístroj byl vylepšen módem vibračního alarmu pro diskrétní kontroly; novou ergonomickou rukojetí pro lepší uchopení a novým zakončení, které umožňuje výměnu baterií bez jakýchkoli nástrojů. Používáno na Olympiádě v Atlantě Stačí stisknout tlačítko ON a automatické obvody detekují všechny kovové zbraně až po nejmenší kapesní nože a zbraně. Super Wand má automatické ladění a kontrolu baterie. Jakékoli úpravy a seřizování nejsou nutné. Jakmile je zachycen podezřelý předmět, přístroj automaticky sepne zvukový alarm a rozsvítí se vizuální alarm.
Detektor kovů Garrett, který zvýšil světový standard pro ruční scanery je nyní je ještě lepší. Stačí stisknout tlačítko ON a automatické obvody detekují všechny kovové zbraně až po nejmenší kapesní nože a zbraně. Super Scanner má automatické ladění a kontrolu baterie. Jakékoli úpravy a seřizování nejsou nutné. Jakmile je zachycen podezřelý předmět, přístroj automaticky sepne zvukový alarm a rozsvítí se vizuální alarm.
Nový taktický ruční detektor kovů Garrett THD